Hakkımızda

SEODEMY; en başta arama motoru optimizasyonu daha sonra bu alanı ilgilendiren diğer dalları araştıran, geliştiren, analiz eden ve yorumlayan bir vizyonu okuyucu kitlesine sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

En güncel bilgiyi sizlere en güncel teknoloji ile sunmayı hedefleyen SEODEMY; Web, iOs (iPhone,iPad,iPod Touch) ve Android üzerinden kendisine özel aplikasyonları ile takip edilebilir. Türkiye’nin ilk iOs ve Android SEO yazılımı sizlerin içeriklerimize kolay ulaşmanız ve içeriğin rahat takibi için derlenmiştir. Aplikasyon indirme linklerine, internet  sitemizin en aşağısında yer alan  ikonlardan ulaşabilirsiniz.

SEODEMY markası ise SEO ve Academy kelimelerinin birleşimi ile oluşmuştur.

Öner CanerÖner CANER – Kurucu / SEO Uzmanı

Denizli’de dünyaya  “Merhaba” diyen Öner Caner, anaokulundan üniversite eğitimine kadar olan kısmı burada gerçekleştirdi. Pamukkale Üniversitesi’den  2008 yılında mezun oldu. Türkiye’nin ilk Windows Mobile platformunlarında kurucu olarak bulundu. PAUSEM’de Photoshop, Corel Draw, Web Programlama ve Linux-Cisco eğitimlerini ve sertifikalarını alarak ilerledi ve 2006 yılına geldiğinde asıl başarıyı yakaladığı “SEO” alanı ile tanıştı. O yıllarda “SEO” olarak tanımlanan kişilerin bir elin parmağı geçmediği aşikarken, hummalı bir araştırma ve geliştirme çabasına girişti. 2006 yılı itibari ile pekçok SEO makalesi ve araştırmasını kendi blogunda (ren2x.com) ve çeşitli mecralarca yayınlandı. Çeşitli SEO eğitimleri verdi. 2009 Yılında ise ilk SEO kitabını yayımladı. (Detaylı SEO Teknikleri ve SEO Taktikleri) 2010-11 yılları arasında vatani görevini Asteğmen rütbesi ile gerçekleştirdi. 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir